Halı Yıkama

Gaziantep Peri Halı Yıkama tam otomatik halı yıkama fabrikası olarak işinde Tecrübeli ve deneyimli elamanlarıyla ve halı yıkama makinalarıyla, Ekipmanlar ve hızlı mobil servisimizle gaziantep’te Halı Yıkama sektörünün Lider firması olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.
Peri Halı Yıkama Fabrikamızda halılarınızın temizlik işlemini yaparken OTO yıkamacılar gibi halılarınızı yerelere sererek Halı Yıkama işlemi yapmıyoruz.
Gaziantep Peri Halı Yıkama tesisimiz sadece Halı Yıkama işlemi yapmaktadır, oto yıkama ve diğer benzeri işlemler yapılmamaktadır.
Hijyenik bir ortamı olan halı yıkama fabrikamızda Tam otomatik halı yıkama makinası,halı sıkma makinası’nın yanında Yorgan yıkama makinasıbattaniye yıkama makinasıstor perde yıkama makinası’da bulunmaktadır.
Halı Yıkama fabrikamızda daha hacimli sağlıklı bir yıkama için sürekli kendimizi ve makinalarımızı geliştirme ve yenileme çabası içerisindeyiz.
Oto yıkamacılar araçların yıkandığı yerlerde halıları yerlere sererek yıkama işlemi yapmaktadır. Bir Çok müşteri halı yıkama fiyatları ucuz halı yıkama yaptırmak için firmaları aramaktadır. ve sonuç olarak buldukları yerler ya fasoncu yada oto yıkamacıları bulmaktadırlar.


(SONUÇ ? VERİLEN PARA BOŞA GİDİYOR.)


Biz Halı Yıkama fabrikamızda halı şampuanı olarak Özel olarak üretilmiş Era 111 halı şampuanı Kullanmaktayız.
Gaziantep Peri Halı yıkama tesisimizde Halı Yıkama işlemi tek tek yapılmaktadır, tam otomatik halı yıkama makinemizde halılar makinenin bir tarafından yıkama işlemi için verilip diğer tarafından rulo şeklinde katlanarak çıkmaktadır.
Bu aşamadan sonra ise suyu ve köpüğünden arındırılmak ve durulama işlemi için sıkma makinesi dediğimiz makineye girerek durulanır.
Halılarınız sıkma işleminden sonra havalandırılmak üzere askıları asılır, Bu askılar diğer bazı firmalarda olduğu gibi yol üzerinde egzoz dumanı ve kirli havalardan etkilenmektedir.
Biz işletmemizi yani fabrikamızı kırsal bir bölgeye kurmak istememizin yegane sebebi olarak tozdan egsoz dumanından uzak daha hijyenik bir ortamda kurumasını sağlamakatır.
Bu kadar verilen emegin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almaya çalışıyoruz. Halılarınız evinizden alındıktan sonra karışıklığa Meydan vermemek için Halılarınızı teslim alan personelimiz halılarınızı sizin İsminizin yazılı olduğu Bizim de tarafımızda iletişim bilgilerinizin yazılı oldugu etiketleri halılarınıza iliştirerek karışıklıgı önlemiş oluyoruz.
Tesisimize gelen halılar cinsine ve hassasiyet durumuna göre değerlendirilerek yıkama işlemine alınır. Daha sonra kuruma işlemi bittikten sonra halılar leke kontrolleri yapılarak ambalajlama işlerinden geçmektedir.
ambalajlama işlemi bittikten sonra siz değerli müşterilerimize arayarak hangi zaman ve saatte Müsait olduğunuzu öğrenip ona göre ortak bir zaman diliminde halılarınızı size teslim etmek ediyoruz.
Halı Yıkama tercihiniz her zaman en doğru ve en ucuz halı yıkama olmalıdır haklı olarak,ve tekniklerini kullanan Halı Yıkama işleminde mutlaka tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarına tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz.
Tercihiniz İllaki Peri Halı Yıkama olmayabilir. Halı Yıkama işinde aldıgı paranın hakkını vermeye çalışması yeterli bir sebeptir. Halı yıkama yapacagınız zaman firmamızı arayarak fikir almadan halılarınızı yıkatmamanızı Şiddetle tavsiye ediyoruz.
Bu yazıyı sonuna kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.Dilerseniz bizi arayarak Halı Yıkama Fiyatları Hakkında daha detaylı bilgileri alabilirsiniz daha sonrada Dilediğiniz herhangi başka bir firmaylada görüşebilirsiniz.


Peri Halı Yıkama Fabrikası

Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama